Grzegorz Tarka - Kreatywny freelancer

Jestem Grzegorz i od ponad 10 lat tworzę design jako kreatywny freelancer.

Moja historia z tworzeniem zaczęła się od kupna komputera Amiga i modemu o zabójczej prędkości 56k. Szybko zafascynowałem się komputerową demosceną, czyli łączeniem kunsztu programowania z grafiką, dźwiękiem i sztuką. Wtedy też sam zapragnąłem tworzyć.

Pierwsze linijki kodu pisałem w języku AMOS. Uwielbiam poznawać nowe rzeczy i dzielić się swoją wiedzą z innymi dlatego chwilę później prowadziłem już swoją pierwszą szkółkę programowania w języku ANSI C na łamach ogólnopolskiej gazety Amiga Computer Studio. Zacząłem projektować grafikę i tworzyć pierwsze witryny internetowe dla znajomych.

Łączenie programowania z grafiką tak żeby nieść konkretny przekaz przypomniało mi moje korzenie i pasję związane z demosceną. Odkąd pamiętam ludzie często przychodzili do mnie ze swoimi problemami, a ja zawsze umiałem ich wysłuchać i znaleźć pomysłowe rozwiązanie. Postanowiłem połączyć moją pasję i wiedzę w kreatywnej pracy na co dzień.

Od tamtej pory pomagam innym tworząc witryny, projektując grafikę, kreując identyfikację wizualną i dzieląc się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz tym co mnie inspiruje. Mam głowę pełną pomysłów, a to pozwala mi wymyślać nietuzinkowe rozwiązania.

Skontaktuj się ze mną

Web design

Projektuję strony internetowe od pomysłu, poprzez projekt graficzny i kodowanie, aż do uruchomienia w sieci. Tworzę w oparciu o najnowsze rozwiązania, moje strony poprawnie wyświetlają się na urządzeniach mobilnych (RWD – Responsive Web Design) i świetnie pozycjonują w wyszukiwarkach (SEO – Search Engine Optimization). Buduję witryny internetowe którymi mogą Państwo zarządzać samodzielnie w łatwy sposób (systemy CMS, moduły drag and drop itp.).
 • Projekty graficzne stron internetowych (layouty)
 • Strony WWW (CMS WordPress, CMS Joomla, inne)
 • Witryny wizytówki
 • Landing pages
 • E-Sklepy
 • Rozbudowane portale internetowe
 • Niestandardowe realizacje internetowe

Szczegóły
Profesjonalny design, spójność wszystkich elementów, dbałość o szczegóły, zastosowanie skutecznych
narzędzi pozwalających osiągnąć postawione cele (zasady kompozycji, typografii, psychologia kolorów, narzędzia marketingowe itp.).
Sprawdź szczegóły mojej oferty:

Research
Zebranie informacji, określenie celów, badanie grupy docelowej użytkowników witryny, badanie konkurencji, znalezienie odpowiednich rozwiązań i przedstawienie pomysłów.
Makieta funkcjonalna
Przygotowanie i prezentacja makiety funkcjonalnej zawierającej
strukturę witryny, rozmieszczenie elementów, pomysły rozwiązań.
Autorski projekt graficzny
Ciekawy, nowoczesny i profesjonalny projekt uwzględniający postawione cele, pomysły i rozwiązania.
System CMS
Łatwa edycja treści witryny poprzez intuicyjny panel administracyjny.
Drag & Drop
Opcjonalnie wizualna edycja elementów witryny na zasadzie „przeciągnij i upuść”.
Ilość podstron
Zbudowanie czytelnej, i łatwej w nawigacji struktury witryny.
RWD
Witryna jest dostosowany do wyświetlania na popularnych urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety)
Social media
Integracja z portalami społecznościowymi. Grafiki dla Twitter, LinkedIn, Facebook, YouTube. Przygotowanie szablonów graficznych dla przyszłych postów.
Zdjęcia
Wybranie interesujących zdjęć z darmowej bazy stocków bądź zakup wysokiej jakości zdjęć komercyjnych.
Opieka posprzedażna i gwarancja
Gwarancja poprawnego funkcjonowania i wyświetlania witryny na wszystkich popularnych przeglądarkach. Pomoc i opieka posprzedażna od 3 miesięcy do roku (możliwość przedłużenia okresu). Aktualizacja systemu CMS i komponentów przez cały okres trwania opieki posprzedażnej.
Hosting, domena, poczta e-mail, certyfikat SSL
Roczny hosting, domena i certyfikat SSL gratis. Dodatkowa konfiguracja skrzynek pocztowych. Po rejestracji stają się Państwo właścicielem domeny i serwera.
Backup
Komponent łatwego tworzenia kopii zapasowej witryny.
Zabezpieczenia
Dodatkowe zabezpieczenia przed atakami hackerskimi i złośliwym oprogramowaniem.
SEO
Optymalizacja witryny pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach.
Statystyki
Rozbudowany system statystyk użytkowników odwiedzających witrynę.
Wielojęzyczność
Dodatkowe wersje językowe witryny
Sklep internetowy
Wszystkie funkcje umożliwiające sprzedaż online. Intuicyjny zarządzania produktami, system promocji, gratisów i obsługi klienta, wszechstronność modelu sprzedaży, Łatwy proces zamówienia, płatności online.
Komponenty
Witryna może być wyposażona w animowane elementy, slider’y, mapy Google, formularze kontaktowe, blog/aktualności, galerie (zdjęcia/video), systemy subskrypcji, systemy rezerwacji, fora internetowe, system komentarzy itp.
Analiza efektów
Pod koniec opieki posprzedażnej analiza postawionych celów, statystyk, źródeł odwiedzin i zachowań użytkowników na witrynie.
Instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi najczęściej wykorzystywanych funkcji systemu CMS w PDF.

Wypełnij brief a otrzymasz indywidualną ofertę wraz z wyceną i czasem wykonania.
brief

Masz pytania ? Nie wahaj się – napisz lub zadzwoń.
Kontakt

Identyfikacja wizualna

Projektuję grafikę cyfrową jak i materiały przeznaczone do druku. Moje prace tworzę tak aby zachować złoty środek pomiędzy światem najnowszych trendów, dobrym smakiem, śmiałymi pomysłami i wizją klienta. Pomagam w kreowaniu wizerunku marek tworząc spójną identyfikację wizualną.
 • Materiały do druku: ulotki, broszury, plakaty, inne materiały
 • Identyfikacja wizualna: logotypy, wizytówki, papier firmowy, typografia, inne elementy identyfikacji
 • UI & UX Design
 • Niestandardowe realizacje graficzne

Zobacz moje projekty

Niestandardowe realizacje

Z wielką chęcią podejmę się też innych, również niekonwencjonalnych realizacji z pogranicza designu, multimediów, grafiki, kodowania czy pomysłowego marketingu.

Jak działam ?

Jak działam ?

 • Mam ponad 10 lat doświadczenia we współpracy z firmami i instytucjami.
 • Otrzymasz indywidualną i kompleksową usługę. Zawsze będziesz mógł liczyć na profesjonalizm, uczciwość, ciekawe prace, miłą i kreatywną atmosferę oraz szczere zaangażowanie w nasz projekt.
 • Przed przystąpieniem do prac podpisujemy umowę w której jasno zawarte są warunki współpracy. Zapewniam opiekę posprzedażną i gwarancję.
 • Wybierając moje usługi wybierasz wyjątkową jakość, tak aby w pełni zaspokoić Twoje potrzeby i odzwierciedlić wizje, a docelowo odblokować potencjał Twojej marki.

Zapytaj o wycenę